Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 22 |
| Width | 10.5 |
| Height | 10.65 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 7.25"X4.9"X1.2" |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 12.11 lbs |