Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 22 |
| Width | 10.5 |
| Height | 10.4 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Lid Not Included |
| Product Group | Container |
| Product Dimensions | 7.25"X4.90"X1.50" |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 13.45 lbs |