Login/Register to view pricing.
This lid fits the Cube Plastics 28 ounce container, model CR-92BB and the 38 ounce container, model CR-938BB.
| Capacity | 38 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 25.47 |
| Width | 12.24 |
| Height | 10.87 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 8-3/4"X6-1/4"X2" |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 16.32 lbs |