Login/Register to view pricing.
| Capacity | 38 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 25 |
| Width | 12 |
| Height | 11.25 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 16.27 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 38 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 25 |
| Width | 12 |
| Height | 11.25 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 16.27 lbs |