Login/Register to view pricing.
| Capacity | 32 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 24.313 |
| Width | 13.813 |
| Height | 19.875 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4-15/16" |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Vented |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 16.30 lbs |