Login/Register to view pricing.
| Capacity | 32 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 23.375 |
| Width | 18.813 |
| Height | 19.625 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4-5/8" |
| Lid Type | Lid Not Included |
| Product Group | Container |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 28.31 lbs |