Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 20.3 |
| Width | 13.25 |
| Height | 16.64 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Diameter | 3-15/16" |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Vented |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 8.77 lbs |