Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | R3 |
| Length | 18.11 |
| Width | 14.6 |
| Height | 21.26 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 20.28 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 12 oz |
|---|---|
| Manufacturer | R3 |
| Length | 18.11 |
| Width | 14.6 |
| Height | 21.26 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot |
| Color | White |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 20.28 lbs |