Login/Register to view pricing.
Kraft Coffee Sleeve, Fits 10-20oz Cups.
| Capacity | 20 oz |
|---|---|
| Manufacturer | LBP Manufacturing |
| Length | 19.25 |
| Width | 14.85 |
| Height | 7.85 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Kraft |
| Shipping Weight | 13.39 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
Kraft Coffee Sleeve, Fits 10-20oz Cups.
| Capacity | 20 oz |
|---|---|
| Manufacturer | LBP Manufacturing |
| Length | 19.25 |
| Width | 14.85 |
| Height | 7.85 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Kraft |
| Shipping Weight | 13.39 lbs |