Login/Register to view pricing.
| Capacity | 20 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Uline |
| Length | 18.6 |
| Width | 18.8 |
| Height | 8.3 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Product Group | Lid |
| Color | White |
| Shipping Weight | 8.20 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 20 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Uline |
| Length | 18.6 |
| Width | 18.8 |
| Height | 8.3 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Product Group | Lid |
| Color | White |
| Shipping Weight | 8.20 lbs |