Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 8-1/4 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 8-1/4 oz |
| Capacity | 8-1/4 oz |
| Manufacturer | Steelite International |
| Sales Unit | BOX |
| Warranty | Worldwide Lifetime Edge Chip |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 21.60 lbs |