Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 6-3/4 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 6-3/4 oz |
| Capacity | 6-3/4 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 16.31 |
| Width | 8.25 |
| Height | 9.63 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 1-7/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Pattern | Winchester |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 19.00 lbs |