Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 12-1/2 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 12-1/2 oz |
| Capacity | 12-1/2 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 19.13 |
| Width | 9.69 |
| Height | 11.63 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 2-1/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Pattern | Winchester |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 24.50 lbs |