Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 1-1/4 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 1-1/4 oz |
| Capacity | 1-1/4 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 12.69 |
| Width | 8.56 |
| Height | 8.44 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 1-3/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Pattern | Shots & Shooters |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 20.00 lbs |