Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 2 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 2 oz |
| Capacity | 2 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 14.31 |
| Width | 9.63 |
| Height | 7.13 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 1-3/4" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 24.00 lbs |