Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 18 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 18 oz |
| Capacity | 18 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 15.984 |
| Width | 12.126 |
| Height | 8.661 |
| Sales Unit | DZ |
| Bottom Diameter | 3-1/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 7.70 lbs |