Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 16 oz |
| Capacity | 16 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 14.38 |
| Width | 13.44 |
| Height | 6.94 |
| Sales Unit | DZ |
| Bottom Diameter | 3-1/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 21.00 lbs |