Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 21 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 21 oz |
| Capacity | 21 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 16.93 |
| Width | 10.71 |
| Height | 10 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 3-3/8" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 27.50 lbs |