Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 22 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 22 oz |
| Capacity | 22 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 20.32 |
| Width | 10.51 |
| Height | 8.58 |
| Sales Unit | DZ |
| Bottom Diameter | 3-1/4" |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Pattern | Beer Mug |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 28.59 lbs |