Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 10-1/4 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 10-1/4 oz |
| Capacity | 10-1/4 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 20.44 |
| Width | 13.69 |
| Height | 4.25 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 3-1/8" |
| Product Weight | 17.5 Lbs |
| Warranty | Safedge Rim Lifetime Guarantee |
| Pattern | Nob Hill |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 17.50 lbs |