Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 5 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 7 oz |
| Capacity | 7 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 15.75 |
| Width | 10.56 |
| Height | 9.69 |
| Sales Unit | CS |
| Product Weight | 19.7 Lbs |
| Pattern | Heavy Base |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 19.70 lbs |