Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 10 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 5-1/2 oz |
| Capacity | 5-1/2 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 18.56 |
| Width | 9.38 |
| Height | 7.5 |
| Sales Unit | CS |
| Pattern | Gibraltar |
| Color | Clear |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 16.00 lbs |