Login/Register to view pricing.
| Capacity | 7-1/2 oz |
|---|---|
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Length | 25.13 |
| Width | 16.81 |
| Height | 7.44 |
| Sales Unit | CS |
| Bottom Diameter | 3-1/4" |
| Max Diameter | 4-1/4" |
| Top Diameter | 4-1/4" |
| Product Weight | 12.9 Lbs |
| Pattern | Bristol Valley |
| Material | Glass |
| Shipping Weight | 13.40 lbs |