Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 14 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 14 oz |
| Capacity | 14 oz |
| Manufacturer | LIBBEY GLASS (BEVERAGE) |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4-1/4" |
| Top Diameter | 3-3/8" |
| Product Weight | 7 Lbs |
| Color | Copper |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping Weight | 5.90 lbs |