Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Tablecraft Products |
| Length | 5.88 |
| Width | 8 |
| Height | 1.38 |
| Sales Unit | EA |
| Induction Ready | Yes |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping Weight | 0.42 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Tablecraft Products |
| Length | 5.88 |
| Width | 8 |
| Height | 1.38 |
| Sales Unit | EA |
| Induction Ready | Yes |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping Weight | 0.42 lbs |