Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Rak Porcelain USA |
|---|---|
| Length | 10.25 |
| Width | 10.25 |
| Height | 9 |
| Sales Unit | DZ |
| Diameter | 10.24" |
| Color | Bright White |
| Material | Porcelain |
| Shipping Weight | 22.51 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Rak Porcelain USA |
|---|---|
| Length | 10.25 |
| Width | 10.25 |
| Height | 9 |
| Sales Unit | DZ |
| Diameter | 10.24" |
| Color | Bright White |
| Material | Porcelain |
| Shipping Weight | 22.51 lbs |