Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | COSTA NOVA |
|---|---|
| Length | 8.661 |
| Width | 5.118 |
| Height | 4.331 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 8-1/2"X5" |
| Color | Branca |
| Shipping Weight | 5.10 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | COSTA NOVA |
|---|---|
| Length | 8.661 |
| Width | 5.118 |
| Height | 4.331 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 8-1/2"X5" |
| Color | Branca |
| Shipping Weight | 5.10 lbs |