Login/Register to view pricing.
| Capacity | 6-3/4oz |
|---|---|
| Manufacturer | COSTA NOVA |
| Length | 6.693 |
| Width | 6.693 |
| Height | 8.661 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 3.50 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 6-3/4oz |
|---|---|
| Manufacturer | COSTA NOVA |
| Length | 6.693 |
| Width | 6.693 |
| Height | 8.661 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 3.50 lbs |