Login/Register to view pricing.
| Capacity | 31-1/2oz |
|---|---|
| Manufacturer | COSTA NOVA |
| Length | 10.236 |
| Width | 10.236 |
| Height | 6.693 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 10.80 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 31-1/2oz |
|---|---|
| Manufacturer | COSTA NOVA |
| Length | 10.236 |
| Width | 10.236 |
| Height | 6.693 |
| Sales Unit | CS |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 10.80 lbs |