Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | COSTA NOVA |
|---|---|
| Length | 4.331 |
| Width | 4.528 |
| Height | 5.315 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 4-1/2"X3-1/2" |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 1.40 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | COSTA NOVA |
|---|---|
| Length | 4.331 |
| Width | 4.528 |
| Height | 5.315 |
| Sales Unit | CS |
| Product Dimensions | 4-1/2"X3-1/2" |
| Color | Ria Blue |
| Shipping Weight | 1.40 lbs |