Login/Register to view pricing.
| Individual Drinkware Capacity | 8 oz |
|---|---|
| Drinkware Capacity | 0 - 8 oz |
| Capacity | 8 oz |
| Manufacturer | Carlisle |
| Length | 16 |
| Width | 12 |
| Height | 7 |
| Sales Unit | DZ |
| Diameter | 2-5/8" |
| Bottom Diameter | 2-1/16" |
| Top Diameter | 2-5/8" |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 1.60 lbs |