Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Sales Unit | EA |
| Depth | 45 |
| Plug Type | Hardwire |
| Product Weight | 600 Lbs |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Manual |
| Material | Stainless Steel |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 600.00 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Sales Unit | EA |
| Depth | 45 |
| Plug Type | Hardwire |
| Product Weight | 600 Lbs |
| Voltage | 240V |
| Control Type | Manual |
| Material | Stainless Steel |
| Power Type | Electric |
| Shipping Weight | 600.00 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.