Login/Register to view pricing.
Centaur C2460K shelving with all the features of more expensive shelving, but at a fraction of the cost. A great alternative for your NSF approved shelving needs.
- Overall 24" wide x 60" long
- Green Epoxy finish, NSF certified
- Includes plastic split sleeves in each carton
| Manufacturer | Centaur |
|---|---|
| Length | 60 |
| Width | 24 |
| Height | 1.5 |
| Sales Unit | EA |
| Shelf Depth | 24" |
| Shelf Length | 60" |
| Depth | 24 |
| Product Weight | 21 Lbs |
| Shipping Weight | 21.00 lbs |