Login/Register to view pricing.
Centaur C1848C shelving with all the features of more expensive shelving, but at a fraction of the cost. A great alternative for your NSF approved shelving needs.
- Overall 18" wide x 48" long
- Chrome finish, NSF certified
- Includes plastic split sleeves in each carton
| Manufacturer | Centaur |
|---|---|
| Length | 48 |
| Width | 18 |
| Height | 1.5 |
| Sales Unit | EA |
| Shelf Depth | 18" |
| Shelf Length | 48" |
| Depth | 18 |
| Product Weight | 12 Lbs |
| Shipping Weight | 3.00 lbs |