Login/Register to view pricing.
Individual wire shelves to give you the flexibility you may need to fill your unique shelving needs.
- Overall 14" wide x 48" long
- Brite (zinc) finish
- Includes plastic split sleeves in each carton
| Manufacturer | Metro |
|---|---|
| Length | 48 |
| Width | 14 |
| Height | 1 |
| Sales Unit | EA |
| Shelf Depth | 14" |
| Shelf Length | 48" |
| Depth | 14 |
| Product Weight | 10.5 Lbs |
| Shipping Weight | 33.00 lbs |