Login/Register to view pricing.
| Capacity | 32 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Taylor Precision |
| Length | 7.25 |
| Width | 7.5 |
| Height | 8.88 |
| Sales Unit | EA |
| Product Weight | 20.25 Lbs |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping Weight | 4.26 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 32 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Taylor Precision |
| Length | 7.25 |
| Width | 7.5 |
| Height | 8.88 |
| Sales Unit | EA |
| Product Weight | 20.25 Lbs |
| Material | Stainless Steel |
| Shipping Weight | 4.26 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.