Login/Register to view pricing.
Reuse or recycle, both are good for your business. These Cube Plastics containers are great for carry‐out and once your customers get these containers home they can wash and reuse.
| Capacity | 48 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 17.2 |
| Width | 17.35 |
| Height | 10.7 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 8.5"X8.5"X1.87" |
| Shape | Square |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 15.35 lbs |