Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | HFA Inc |
|---|---|
| Length | 13.75 |
| Width | 11.375 |
| Height | 12.875 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 12" |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Lid |
| Product Weight | 2.94 Lbs |
| Lid Style | Dome |
| Shape | Round |
| Size | 12" |
| Shipping Weight | 2.96 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Manufacturer | HFA Inc |
|---|---|
| Length | 13.75 |
| Width | 11.375 |
| Height | 12.875 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 12" |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Lid |
| Product Weight | 2.94 Lbs |
| Lid Style | Dome |
| Shape | Round |
| Size | 12" |
| Shipping Weight | 2.96 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.