Login/Register to view pricing.
| Capacity | 20 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dart |
| Length | 21.938 |
| Width | 9.063 |
| Height | 14.625 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot |
| Diameter | 4.29" |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Weight | 8.1 Lbs |
| Lid Style | Straw Slot |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 7.98 lbs |