Login/Register to view pricing.
| Capacity | Pail: 4 qt, Spray Bottle: 24 oz |
|---|---|
| Manufacturer | San Jamar |
| Length | 15 |
| Width | 13 |
| Height | 13 |
| Sales Unit | EA |
| Type | Sanitizing Pail with Spray Bottle |
| Color | Green |
| Shipping Weight | 1.14 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Checkout using your account
This form is protected by reCAPTCHA - the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | Pail: 4 qt, Spray Bottle: 24 oz |
|---|---|
| Manufacturer | San Jamar |
| Length | 15 |
| Width | 13 |
| Height | 13 |
| Sales Unit | EA |
| Type | Sanitizing Pail with Spray Bottle |
| Color | Green |
| Shipping Weight | 1.14 lbs |
Are you sure you would like to remove this item from the shopping cart?
This item is a part of the approved quote. Removing it will remove all quote items from the cart.