Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Tablecraft Products |
| Length | 9.25 |
| Width | 5.25 |
| Height | 3.75 |
| Sales Unit | PAK |
| Color | Clear |
| Material | Polyethylene |
| Shipping Weight | 1.88 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 16 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Tablecraft Products |
| Length | 9.25 |
| Width | 5.25 |
| Height | 3.75 |
| Sales Unit | PAK |
| Color | Clear |
| Material | Polyethylene |
| Shipping Weight | 1.88 lbs |