Login/Register to view pricing.
Fabri-Kal's PC200 4oz Black Plastic Portion Cups are ideal for serving condiments, dipping sauces, sides and more. These cups are made from durable translucent plastic and work perfectly with lead-resistant lids, making them perfect for either dining in or carry-out applications.
- Use for condiments, sauces, dressings and more
- Black plastic construction
| Capacity | 4 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Fabri-Kal |
| Length | 15.9 |
| Width | 12.9 |
| Height | 21 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 3" |
| For Use With | XL345PC |
| Product Weight | 23 Lbs |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 23.00 lbs |