Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 oz |
|---|---|
| Manufacturer | R3 |
| Length | 19.56 |
| Width | 15.81 |
| Height | 13.13 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Vented |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 11.50 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 8 oz |
|---|---|
| Manufacturer | R3 |
| Length | 19.56 |
| Width | 15.81 |
| Height | 13.13 |
| Sales Unit | CS |
| Cup Type | Hot/Cold |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Vented |
| Material | Paper |
| Shipping Weight | 11.50 lbs |