Login/Register to view pricing.
| Capacity | 18 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 23.3 |
| Width | 12.3 |
| Height | 13 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 6.22"X5.91"X2.09" |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 13.50 lbs |