Login/Register to view pricing.
| Capacity | 42 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Solo Cup Company |
| Length | 17.313 |
| Width | 9.688 |
| Height | 20 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Container |
| Product Dimensions | 9.06"X9.06"X3.15" |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Octagon |
| Color | Black |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 13.70 lbs |