Login/Register to view pricing.
| Capacity | 28 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 26.69 |
| Width | 12.31 |
| Height | 11.51 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Depth | 26.69 |
| Product Dimensions | 8.3"X 5.8"X2.18" |
| Product Weight | 19.7 Lbs |
| Number of Compartments | 2 |
| Shape | Rectangle |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 19.70 lbs |