Login/Register to view pricing.
Dinex offers more insulated ware designs than any other company. This gives healthcare facilities options for a style that fits their decor and budget. Fenwick Translucent Bowl Lid (1000/cs) - Translucent
| Manufacturer | Dinex |
|---|---|
| Length | 23.5 |
| Width | 9.75 |
| Height | 14.5 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4-1/2" |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Shape | Round |
| Size | 4-1/2" |
| Color | Translucent |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 7.10 lbs |