Login/Register to view pricing.
Vented plastic lid for 48 oz square containers.
| Capacity | 48 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 17.25 |
| Width | 17.25 |
| Height | 10.5 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 8.5"X8.5"X1.87" |
| Lid Style | Vented |
| Shape | Square |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 14.96 lbs |