Login/Register to view pricing.
This clear lid fits the Cube Plastics CR1147BD 48 ounce container.
| Capacity | 48 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Cube Packaging Solutions |
| Length | 14 |
| Width | 21.15 |
| Height | 10.5 |
| Sales Unit | CS |
| Lid Type | Flat |
| Product Group | Lid |
| Product Dimensions | 10.4"X6.65"X1.7" |
| Shape | Rectangle |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |
| Shipping Weight | 15.09 lbs |