Login/Register to view pricing.
| Capacity | 5 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dinex |
| Length | 20 |
| Width | 9 |
| Height | 17 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4" |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Dome |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 10.86 lbs |
Shopping Cart
Total Weight:
Cart Subtotal:
Login/Register to view pricing.
| Capacity | 5 oz |
|---|---|
| Manufacturer | Dinex |
| Length | 20 |
| Width | 9 |
| Height | 17 |
| Sales Unit | CS |
| Diameter | 4" |
| Lid Type | Dome |
| Product Group | Lid |
| Lid Style | Dome |
| Shape | Round |
| Color | Clear |
| Material | Polystyrene |
| Shipping Weight | 10.86 lbs |